Dosor tändsticksetui plunta

Dosor tändsticksetui plunta
Dosor tändsticksetui plunta
Dosor tändsticksetui plunta
Dosor tändsticksetui plunta
Dosor tändsticksetui plunta
Dosor tändsticksetui plunta

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOSOR, TÄNDSTICKSETUI, PLUNTA, silver, mestadels England, 1900-tal, längd ca 3-7,5 cm, vikt ca 230 g

Slitage, mindre bucklor, gravyr

408212

2016-09-30