Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, 6 st, Danmark, 1960-tal, Sibast, delvis teak, stoppade sitsar, skyltmärkta, sitthöjd ca 44 cm
Smärre ytskador, senare klädsel, en stol ostadig
408226
2016-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här