Nattduksbord funkis

Nattduksbord funkis
Nattduksbord funkis
Nattduksbord funkis
Nattduksbord funkis
Nattduksbord funkis
Nattduksbord funkis
Nattduksbord funkis
Nattduksbord funkis

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NATTDUKS/SIDOBORDSBORD, 2 st., snarlika, 1930-tal, funkis, bemålat trä med kromad metallstomme, höjd ca 62, 66x40 cm

Senare bemålade, slitage

408233

2016-09-26