Bokhylla Börje Mogensen och Grethe Meyer

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BÖRJE MOGENSEN OCH GRETHE MEYER, bokhylla med underskåp, 1970-tal, furu med grålackerad insida/hyllplan, höjd 207, 137x36 cm

Ytskador, fläckar

408253

2016-09-25