Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MALCOLM MORLEY (född 1931): (2),
Arles / Miami, färglitografier, signerade och numrerade Malcolm Morley 27/150, editerad av Shorewood Atelier.
S. 61 x 86 cm
408254
2016-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här