Tipp & Co flygplan

Tipp & Co flygplan
Tipp & Co flygplan
Tipp & Co flygplan
Tipp & Co flygplan
Tipp & Co flygplan
Tipp & Co flygplan
Tipp & Co flygplan
Tipp & Co flygplan
Tipp & Co flygplan
Tipp & Co flygplan
Tipp & Co flygplan
Tipp & Co flygplan

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TIPP & CO FLYGPLAN, 1950-60-tal, passagerarplan märkt "TCO 60", på vingarna, litograferad plåt i ett flertal färgen, urverksdriven med uppfällbara landningsställ, elektrifierade lanternor, längd ca 30 , vingbredd 37 cm

Lanternornas funktion ej testade, smärre skador

408273

2016-09-26