Märklin lok och vagnar

Märklin lok och vagnar
Märklin lok och vagnar
Märklin lok och vagnar
Märklin lok och vagnar
Märklin lok och vagnar
Märklin lok och vagnar
Märklin lok och vagnar
Märklin lok och vagnar
Märklin lok och vagnar
Märklin lok och vagnar

Klubbat för:

3 000 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

MÄRKLIN LOK OCH VAGNAR, spår Ho, 1940-50-tal, bestående av ånglok G 800 (i skadad fabriksförpackning), resturangvagn 342, sovvagn 343

Kuntoraportti

Tendern med urtaget kol, smärre skador

408282

Päivämäärä:

2016-09-26