Märklin lok och vagnar
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
MÄRKLIN LOK OCH VAGNAR, spår Ho, 1940-50-tal, bestående av ånglok G 800 (i skadad fabriksförpackning), resturangvagn 342, sovvagn 343
Kuntoraportti
Tendern med urtaget kol, smärre skador
408282
Päivämäärä:
2016-09-26