Börge Mogensen matgrupp
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BÖRGE MOGENSEN, matgrupp (5) , Karl Andersson & söner stolar, 4 st, Öresund, massiv ek med konstlädersitsar, bordet (2 iläggsskivor) med brännstämpel, stolarnas sitthöjd 44 cm, bordets höjd ca 73, diameter 109 cm, iläggskivorna 2 x 30 cm.
Skivan med jack och repor, bruks och åldersrelaterat slitage.
408283
2016-09-25