Börge Mogensen matgrupp

Börge Mogensen matgrupp
Börge Mogensen matgrupp
Börge Mogensen matgrupp
Börge Mogensen matgrupp
Börge Mogensen matgrupp
Börge Mogensen matgrupp
Börge Mogensen matgrupp
Börge Mogensen matgrupp
Börge Mogensen matgrupp
Börge Mogensen matgrupp

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BÖRGE MOGENSEN, matgrupp (5) , Karl Andersson & söner stolar, 4 st, Öresund, massiv ek med konstlädersitsar, bordet (2 iläggsskivor) med brännstämpel, stolarnas sitthöjd 44 cm, bordets höjd ca 73, diameter 109 cm, iläggskivorna 2 x 30 cm.

Skivan med jack och repor, bruks och åldersrelaterat slitage.

408283

2016-09-25