Klubbat för:
17 500 SEK
15 000 SEK
OLLE BAERTLING (1911-1981): Open form, signerad, numrerad och daterad Baertling 22/115, 1961-72, färgseriegrafi, 30 x 60 cm
408295
2016-09-28