Olle Baertling färgseriegrafi

Olle Baertling färgseriegrafi
Olle Baertling färgseriegrafi
Olle Baertling färgseriegrafi
Olle Baertling färgseriegrafi

Klubbat för:

17 500 SEK

15 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): Open form, signerad, numrerad och daterad Baertling 22/115, 1961-72, färgseriegrafi, 30 x 60 cm

408295

2016-09-28