Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
3 000 SEK
THOMPSON HODGSON LIDDELL (England, 1860-1925): Bygata, signerad och daterad T Hodgson Liddell 1881, olja på duk, ca 71x91 cm
Smärre krackeleringar
408298
2016-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här