Thompson Hodgson Liddell oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

3 000 SEK

THOMPSON HODGSON LIDDELL (England, 1860-1925): Bygata, signerad och daterad T Hodgson Liddell 1881, olja på duk, ca 71x91 cm

Smärre krackeleringar

408298

2016-09-26