Antik kelim

Antik kelim
Antik kelim
Antik kelim
Antik kelim
Antik kelim
Antik kelim

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ORIENTMATTA, östanatolisk kelim, Reyhanli, antik, ca 408x180 cm

Lagningar, slitage, fläckar

408299

2016-09-26