Jonson Landet borton flottbron m. sign. litografi
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MED SIGNERAD LITOGRAFI. JONSON, BJÖRN. Landet bortom flottbron. Stockholm 1978.
4:o. 1 signerad litografi (löst bifogad) o.a. illustrationer av författaren.
Välbevarat dekorerat rött originalhfrbd, övre guldsnitt. Skyddsomslag. Bibliofilupplaga tryckt. i 300 nr. ex., detta nr 164.
Se text
408302
2016-09-30