Jonson Landet borton flottbron m. sign. litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MED SIGNERAD LITOGRAFI. JONSON, BJÖRN. Landet bortom flottbron. Stockholm 1978.

4:o. 1 signerad litografi (löst bifogad) o.a. illustrationer av författaren.
Välbevarat dekorerat rött originalhfrbd, övre guldsnitt. Skyddsomslag. Bibliofilupplaga tryckt. i 300 nr. ex., detta nr 164.

Se text

408302

2016-09-30