Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRITA NORDENCREUTZ (1899-1982): Bukett, signerad och otydligt daterad B. Nordencreutz, olja på pannå, 40x32 cm, även målning a tergo
408320
2016-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här