Brita Nordencreutz

Brita Nordencreutz
Brita Nordencreutz
Brita Nordencreutz
Brita Nordencreutz

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRITA NORDENCREUTZ (1899-1982): Bukett, signerad och otydligt daterad B. Nordencreutz, olja på pannå, 40x32 cm, även målning a tergo

408320

2016-09-26