Märklin lok och vagnar spår Ho
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MÄRKLIN lLOK OCH VAGNAR, spår Ho, 1950-60-tal, bestående av ellok RET 800 (SBB CFF), personvagn 346/1, resturangvagn 346/2J, personvagn 4038 samt resgodsvagn 4017
4017 och 4038 med fabriksförpackningar, obetydliga lackskador
408321
2016-09-25