Märklin lok och vagnar spår Ho

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

MÄRKLIN lLOK OCH VAGNAR, spår Ho, 1950-60-tal, bestående av ellok RET 800 (SBB CFF), personvagn 346/1, resturangvagn 346/2J, personvagn 4038 samt resgodsvagn 4017

Zustandsbeschreibung

4017 och 4038 med fabriksförpackningar, obetydliga lackskador

408321

2016-09-25