David Wallin
2016-09-26
408329
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAVID WALLIN (1876-1957): "Vila vid bäcken omkr 1900-1906", signerad D. Wallin, olja på pannå, 37x33 cm