Charlotte Lewenhaupt

Charlotte Lewenhaupt
Charlotte Lewenhaupt
Charlotte Lewenhaupt
Charlotte Lewenhaupt

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHARLOTTE LEWENHAUPT(1855-1937):Sörmland, akvarell, osignerad, 17x24,5 cm, på baksidan blyertsteckning
a tergo intyg och etikett från Södermanlands länsmuseum

408332

2016-09-25