Roland Svensson
2016-09-25
408334
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skepp, signerad och numrerad roland S, färglitografi 75/310, 15x42 cm