Fotpall Bröderna Andersson

Fotpall Bröderna Andersson
Fotpall Bröderna Andersson
Fotpall Bröderna Andersson
Fotpall Bröderna Andersson
Fotpall Bröderna Andersson
Fotpall Bröderna Andersson
Fotpall Bröderna Andersson
Fotpall Bröderna Andersson

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

BRÖDERNA ANDERSSON, fotpall, 1960-tal, teak, klädd i svart skinn, sitthöjd ca 40, 66x39 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

408336

Päivämäärä:

2016-09-25