Fotpall Bröderna Andersson
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
BRÖDERNA ANDERSSON, fotpall, 1960-tal, teak, klädd i svart skinn, sitthöjd ca 40, 66x39 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
408336
Päivämäärä:
2016-09-25