Kräftskål

Kräftskål
Kräftskål
Kräftskål
Kräftskål
Kräftskål
Kräftskål

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRÄFTSKÅL, flintgods, 1900-talets början, signerade P, höjd ca 14, diameter 28 cm

408339

2016-09-25