Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KRÄFTSKÅL, flintgods, 1900-talets början, signerade P, höjd ca 14, diameter 28 cm
408339
2016-09-25
Gör en kostnadsfri värdering här