Michail Shevarjov

Michail Shevarjov
Michail Shevarjov
Michail Shevarjov
Michail Shevarjov

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MICHAIL SHEVARJOV (född 1958), motiv från Djurgården, signerad, akvarell, passepartoutens innermått 73 x 53 cm

408396

2016-09-28