Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (sydamerikansk skola, 1900-tal): Madonna, olja på duk, ca 54,5x44 cm

Uppfodrad duk, ytskador

408397

2016-09-26