Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
ARNE JACOBSEN, stolar, 6 st., Myran, modell 3100, 1950/60-tal, märkta FH Danmark, svartlackerade, trebent underrede i stål, sitthöjd ca 43 cm
Slitage, färgbortfall
408424
2016-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här