Filmaffisch Tema
2016-10-23
408428
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
FILMAFFISCH, "Notorious", R K O RADIO pictures 1946, ca 56 x 71 cm
Ingår i auktionen Grafik&Skulptur
slitage, hanteringsskador, gulnad