Kolbox / Hurts

Kolbox / Hurts
Kolbox / Hurts
Kolbox / Hurts
Kolbox / Hurts
Kolbox / Hurts
Kolbox / Hurts
Kolbox / Hurts
Kolbox / Hurts

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

KOLBOX / HURTS, 1900-tal början, mässing, på hjultrissor, höjd ca 53, 40x37 cm

Slitage

408453

2016-09-28