Lars Jonsson Fågel

Lars Jonsson Fågel
Lars Jonsson Fågel

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LARS JONSSON (född 1952): "Spegling", signerad Lars Jonsson, 95/375, färglitografi, bladmått ca 60x42 cm

408464

2016-09-28