Reinhold Ljunggren Trosa 1958

Reinhold Ljunggren Trosa 1958
Reinhold Ljunggren Trosa 1958
Reinhold Ljunggren Trosa 1958
Reinhold Ljunggren Trosa 1958

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): "Vinterskymning, Trosa (Albins hörna, Hedins hörna)", signerad och numrerad R. Ljunggren, 1958, provtryck, färglitografi, bildmått 37x28 cm

408466

2016-09-28