Curt Viberg oljemålning

Curt Viberg oljemålning
Curt Viberg oljemålning
Curt Viberg oljemålning
Curt Viberg oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CURT VIBERG (1908-1969): Stilleben, vid fönstret, signerad Curt Viberg, olja på pannå, 102x35 cm

408467

2016-09-28