Agnes Hällström Paris

Agnes Hällström Paris
Agnes Hällström Paris
Agnes Hällström Paris
Agnes Hällström Paris

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AGNES HÄLLSTRÖM (1900-tal), Picnickorg, signerad och daterad A.Hällström -58, signerad a tergo "Stilleben", Paris 1958, olja på duk, 64x49 cm

Ytmärken

408472

2016-09-28