Monogramisten

Monogramisten
Monogramisten
Monogramisten
Monogramisten

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MONOGRAMISTEN (1900-tal), Höstträd, monogramsignerad, olja på duk, 25x38 cm

Smärre färgbortfall

408478

2016-09-28