Golvlampor i par

Golvlampor i par
Golvlampor i par
Golvlampor i par
Golvlampor i par

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVLAMPOR, 1 par, "Hemi klot", 1970-tal, höjd 130 cm

Något blekta, slitage

408483

2016-09-28