Barskåp

Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp

Klubbat för:

900 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

BARSKÅP, 1900-talets mitt, rikt skuren dekor, inredning med hyllor och spegel, invändigt med belysning, höjd ca 125, 93x44 cm, nyckel finns

Kuntoraportti

Slitage, bränmärk på skivan , sprick invändigt i spegeln

408486

Päivämäärä:

2016-09-28