Barskåp
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BARSKÅP, 1900-talets mitt, rikt skuren dekor, inredning med hyllor och spegel, invändigt med belysning, höjd ca 125, 93x44 cm, nyckel finns
Kuntoraportti
Slitage, bränmärk på skivan , sprick invändigt i spegeln
408486
Päivämäärä:
2016-09-28