Steiff
Valmis
2016-09-28
408487
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
STEIFF, häst, 1900-talets första hälft, på hjul sitthöjd ca 51 cm
Slitage, skador