Wilhelm Kågeskål

Wilhelm Kågeskål
Wilhelm Kågeskål
Wilhelm Kågeskål
Wilhelm Kågeskål
Wilhelm Kågeskål
Wilhelm Kågeskål
Wilhelm Kågeskål
Wilhelm Kågeskål

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WILHELM KÅGE, skål, Gustavsberg, Farsta, blåglasyr, signerad samt Gustavsbergs studio, KÅGE FARSTA, diameter ca 22 cm

Nagg i kanten

408507

2016-09-28