Dukar linne
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DUKAR, 10 st, 18/1900-tal, 9 st vita i damast med varierande mönster och storlekar, från ca 156x148 till 285x150 cm, 1 grön linneduk med hålsöm
Fläckar, skador och lagningar förekommer, flertalet med monogram
408510
2016-10-04