Skål och vas
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CHARLES SCHNEIDER, skål, glasmassa i orange och mörkblått, signerad Schneider, France
VAS, signerad Hero, överfång med dekor av blad, höjd ca 17 resp 17,5 cm
Vas med smärre tillverkningsdefekt/ mynningsnagg
408513
2016-09-28