Skål och vas

Skål och vas
Skål och vas
Skål och vas
Skål och vas
Skål och vas
Skål och vas
Skål och vas
Skål och vas
Skål och vas
Skål och vas

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CHARLES SCHNEIDER, skål, glasmassa i orange och mörkblått, signerad Schneider, France
VAS, signerad Hero, överfång med dekor av blad, höjd ca 17 resp 17,5 cm

Vas med smärre tillverkningsdefekt/ mynningsnagg

408513

2016-09-28