Kandelabrar
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KANDELABRAR, 1 par, Louis XVI-stil, 1800-talets andra hälft, för tre ljus vardera, brännförgylld brons i form av blommor och svanar, och alabaster
Bruksslitage, avslaget hörn på ena kandelaberns sockel
408514
2016-09-28