Kandelabrar

Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, Louis XVI-stil, 1800-talets andra hälft, för tre ljus vardera, brännförgylld brons i form av blommor och svanar, och alabaster

Bruksslitage, avslaget hörn på ena kandelaberns sockel

408514

2016-09-28