Gustave Reynier olja på pannå

Gustave Reynier olja på pannå
Gustave Reynier olja på pannå
Gustave Reynier olja på pannå
Gustave Reynier olja på pannå

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUSTAVE REYNIER (1859-1937): Utsikt över vatten, olja på pannå signerad GR, i originalram, 25,5 x 43 cm

408515

2016-09-28