Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, Chesterfield, 1900-talets senare hälft, brunt skinn, enligt uppgift inköpta på George Hensher, 107x95 cm, sitthöjd ca 44 cm
Ställvist kraftigt slitage, solblekta
408543
2016-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här