Skrivbord rokokostil
2016-09-28
408551
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKRIVBORD, rokokostil, bemålat trä, 1900-talets mitt, en låda med senare beslag. H ca 90, 117 x 62 cm
Bruksslitage, senare bemålning