Skrivbord rokokostil

Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, rokokostil, bemålat trä, 1900-talets mitt, en låda med senare beslag. H ca 90, 117 x 62 cm

Bruksslitage, senare bemålning

408551

2016-09-28