Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
INGER EKDAHL (1922-2013): KonstruktionI-II skisser, osignerade, blandteknik på papper, ca 46x32 resp 50x47 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj
Oramade
408567
2016-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här