INGER EKDAHL

INGER EKDAHL
INGER EKDAHL
INGER EKDAHL
INGER EKDAHL

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGER EKDAHL (1922-2013): KonstruktionI-II skisser, osignerade, blandteknik på papper, ca 46x32 resp 50x47 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

Oramade

408567

2016-09-28