Bertel Nordström oljemålning

Bertel Nordström oljemålning
Bertel Nordström oljemålning
Bertel Nordström oljemålning
Bertel Nordström oljemålning
Bertel Nordström oljemålning
Bertel Nordström oljemålning

Klubbat för:

30 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967): "Kväll-Stockholm, signerad och daterad Bertel Nordström 1927, olja på duk, 120x93 cm

408575

2016-09-28