Gustavianska väggapplicker

Gustavianska väggapplicker
Gustavianska väggapplicker
Gustavianska väggapplicker
Gustavianska väggapplicker
Gustavianska väggapplicker
Gustavianska väggapplicker
Gustavianska väggapplicker
Gustavianska väggapplicker

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

VÄGGAPPLICKER, 1 par, 1700-talets slut, gustavianska, förgylld brons, för tå ljus vardera, höjd

Borrade för el

408620

2016-09-28