Väggapplicker mässing

Väggapplicker mässing
Väggapplicker mässing
Väggapplicker mässing
Väggapplicker mässing
Väggapplicker mässing
Väggapplicker mässing

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGAPPLICKER, 1 par, VÄGGAPPLICK, omkring 1900, mässing, dekor med delfiner, höjd 38, ut från vägg 40 cm

Lagningar, bruksslitage

408639

2016-09-28